Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.

30.05.2024+ Ukrajina, válka 🔊

FrybordFrybord Přidáno před 24 dnyválka
30.05.2024+ Ukrajina, válka 🔊Válka na území Ukrajiny dne 30.05.2024 +UKRAJINAOd: 🇺🇦 liveuamap.com

31.05.2024, 09:35, SEČ
Silné protiútoky UA.
Bobbardování RF UA.

POSTUP: 🇺🇦 livemap.com, 16.05.2024, 09:05, SEČ: Na Charkovském směru od začátku dne jednotky ukrajinských jednotek úspěšně odrazily čtyři útoky ruských jednotek ve směrech Pylna - Lyptsi, Lukyantsi - Slobozhanske, Pylna - Slobozhanske, Murom - Starica. U osy Kupjansk odrazily ukrajinské jednotky 20 ruských útoků. Boje stále probíhají ve směrech Kislivka - Ivanivka, Kotlyarivka - Pischane, Kuzemivka - Stelmakhivka, Kovalivka - Novoyehorivka.
Ruské letectví provedlo 31.5.2024 nálety na ukrajinské pozice Vovčansk, Neskuchne, Yurchenkove, Serhiyivka, Toretsk, Družba, Karlivka, Vodjane, Illinka, Urozhayne, Novoosynove, Dronivka, Yampil, Zakitne, Sieversk, Verkhnokamyanske, Oleksandropil, Oleksandropil, New York, New York,iv Urozhayne, New York, , - Informuje generální štáb ozbrojených sil Ukrajiny

HODNOCENÍ (Pozn. red.): Jak můžeme vidět na mapě zde, Ukrajinská armáda podnikla včera v noci (15.5.2024) dosud snad největší protiútoky na linii ruských agresorů podel velké hranice fronty!!! V aktualizaci ze včerejší středy odpoledne Gnerální ředitelství UA uvádí, že „odrazila“ ruskou ofenzívu v pohraničním městě Vovčansk.


Od: 🇺🇦 liveuamap.com
30.05.2024, 13:27, SEČ
NEXTA@nexta_tv
V Moskvě začal hořet obytný komplex Loft River
Na místě není údajně hydrant, proto chtějí na místo požáru vyslat vrtulník. Nebyly hlášeny žádné oběti.


29.05.2024, 10:40, SEČ
Od: Dr. Khaled Alfaiomi@Alfaiomi

Ukrajinec 🇺🇦FPV kamikadze dron útočí na Rusa 🐖 🇷🇺Obrněný transportér MT-LB s pěchotou.

29.05.2024, 11:10, SEČ
Od: 🇺🇦 Dr. Khaled Alfaiomi@Alfaiomi
Ukrajinská armáda 🇺🇦 od 47. samostatné mechanizované brigády zastavila další pokus o ruský útok 🐖. To se děje Rusům na Ukrajině. Ruský občan, rada: Nechoďte bojovat na Ukrajinu. Ke svým dětem se vrátíte v černé tašce!!!


Od: 🇺🇦 liveuamap.com
31.05.2024, 09:34, SEČ
Generální štáb ozbrojených sil Ukrajiny potvrdil raketové útoky raketami Neptun na trajektový a ropný terminál v přístavu Kavkaz v Krasnodarském kraji v Rusku.

Od: 🇺🇦 «Чорний Лебідь» ударна група
t.me/black_swan_ukraine
01.06.2024, 19:27, SEČ
🇺🇦 Včera se na internetu objevilo video, kde se ukrajinský MaxxPro i přes silnou palbu Rusů v plné rychlosti řítí silnicemi města Chasiv Yar a plní bojovou misi.
Toto byl teaser, nyní sdílíme jeho plnou verzi.
Toto je video bojovníků úderné skupiny "Black Swan". V čele našeho bratra „Michaliča“ s navigátorem s volacím znakem „Kesha“ jedou na pozici pro zraněného vojáka a rozvážejí zásoby bojovým jednotkám naší jednotky, které hrdinně drží nejtěžší oblasti přední. Další slova jsou nadbytečná, viz, udělejte si vlastní závěry.
Mikhalich, Kesha a všichni, kdo teď brání Chasiv Yar - jste neuvěřitelní! Znovu jsme dokázali nemožné, ale poprvé jsme to natočili. Hrdinové žijí mezi námi. Jsme hrdí, děkujeme a pracujeme!
Všichni obránci země, píšeme historii. Dnes, teď a každý den. Sláva ozbrojeným silám Ukrajiny, Sláva vojákům obrany, Sláva hrdinům Ukrajiny!!
Підтримати підрозділ (https://send.monobank.ua/jar/8DD4VADCCo) | ударна група «Чорний Лебідь» (https://t.me/black_swan_ukraine) 🫡
⚡️Obranné síly ovládají asi 70 % Vovčansku - hlášeno v "Khortytsia".
Ve městě a okolí probíhají urputné boje s okupanty, kteří se nepřestávají snažit o postup-
Mezitím armáda ozbrojených sil píše o zlepšení zásobování obranných sil municí.


🇺🇦 Tento okupant se cítil velmi sebevědomě, protože tohle je zadní pozice Rusů. Pomalu se prodíral do zákopů, až najednou dostal trochu demokracie z nebe a od „Černé labutě“. Bohužel teď nemáme ty antény, které nám umožňují terorizovat ďábly na vzdálenosti, kde to nečekají. Aktuálně za ně vybíráme peníze, vč. Přidat se! (https://send.monobank.ua/jar/8DD4VADCCo).


Od: 🇺🇦 «Чорний Лебідь» ударна група
01.06.2024, 19:27, SEČ
🇺🇦 Okamžik příletu ruského projektilu nad soukromý sektor v Chasiv Yar.
Věnujte pozornost hustotě, s jakou je ostřelováno to, co zbylo z města. To je vidět z počtu slz na zemi. Koho přišli tito nelidé chránit? Očividně ne "rusky mluvící", protože už jich zabili víc.


Od: Forbes.com
02.06.2024, 17:37, SEČ
Ukrajinská armáda zasáhla ruské město Belgorod dálkovými střelami odpalovacího systému HIMARS. Stalo se tak pár hodin po Bidenově souhlasu použít tuto zbraň.
Jde o město RF Belgorod, které má 384 000 obyvatel. Nejsou zatím informace o škodách, způsobených tímto útokem UA.

Od: 🇺🇦 t.me/Tsaplienko
02.06.2024, 20:04, SEČ
Několik hodin po americkém povolení zasáhli Ukrajinci systémem HIMARS vojenskou základnu Rusů v oblasti Belgorod. Způsobili Rusům škody na zbrojním vybavením.


Průběžně aktualizováno!!!!
Frybord 29-05-2024 14:15 389

Politika - související články