Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.

Poradí si Západ s Putinem?

PexaPexa Přidáno před 30 dnysvět
Poradí si Západ s Putinem?To dnes nikdo neví a nebude to jasné ani po Sumitu 90 zemí světa (dnes zahájenem) ve Švýcarsku.


Skutečně nevím, a nemohu vědět, jak to prezidentovi Ruska V.Putinovi myslí. Ale škodí si sám sobě, protože jeho výroky jsou víc a víc chaozní. Prostě žene Rusko do další prohrané války. Oni totiž Rusové to mají nějak zafixované v chování. Všechny války, které dosud podnikali, PROHRÁLI. Ať mne opraví historici. Druhou světovou válku totiž Rusové nevyhráli sami. Pomohl jim svět jako Francia a Anglie.

Takže u Putina jde o pokořenou ješitnost, a proto nedává světu pokoj? Není to jen můj názor. Navíc Putina žene situace, že ruské banky jsou kvůli vpádu na Ukrajinu od května 2022 odstřiženy od systému SWIFT, ve kterém probíhá převážná většina mezinárodních plateb. Putin proto hledá a naléza náhradu u Brazílie, Číny, Indie, Jihoafrické republiky, které jsou původními členy skupiny BRICS.

Putin dále dupe nohama a chřestí zbraněmi, požaduje totální kapitulaci Ukrajiny ve válce a předání východí Ukrajiny Rusku.

To všechno (píšu za sebe!) je debilní nesmysl. Agresor Rusko, který vyvolal válku, si klade podmínky, tedy ultimatum, jak sdělení Putina nazval prezident Ukrajiny Zelenskyj.

Německý kancléř Olaf Scholz opustil 16. června ráno konferenci o Ukrajině ve Švýcarsku ještě před jejím závěrem. Informovala tisková agentura DPA.
Předtím konferenci ve Švýcarsku opustila také americká viceprezidentka Kamala Harrisová.

Závěrečnou deklaraci na mírovém summitu ve Švýcarsku podepsala naprostá většina zúčastněných zemí: 80 zemí a 4 organizace, informují média.
Zdrželi se: SAE, Indie, Brazílie, Saúdská Arábie, Mexiko, Indonésie, Jižní Afrika a Thajsko.

Telegram

16.06.2024, 17:08, SEČ
🤡 Zelenskyj* přiznal, že není proti účasti Ruska na příštím mírovém summitu:
"Pokud se Rusko zúčastní druhého summitu, bude to znamenat, že chce mír a že se rozhodlo ukončit válku. Zda tak chce učinit samo, nebo je k tomu donuceno světovým společenstvím, není pro nás důležité. Pro nás je důležitý výsledek - ukončení této války." t.me/to_je_nas_sve

17.06.2024, 09:00, SEČ
🇺🇦 Příští mezinárodní konference o Ukrajině by měla vést k ukončení konfliktu, Rusko bude na summit pozváno, uvedl ukrajinský ministr zahraničí Dmitrij Kuleba.
"Jde o to, aby příští summit vedl k ukončení války. A samozřejmě potřebujeme druhou stranu u jednacího stolu. Je zřejmé, že k ukončení války jsou zapotřebí obě strany.
Chápeme, že přijde okamžik, kdy bude nutné s Ruskem mluvit," zdůraznil Kuleba. t.me/to_je_nas_svet


Pexa 15-06-2024 15:33 201

Politika - související články