Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.

Jak to bylo ve washingtonském Kapitolu?

PexaPexa Přidáno před 3 letysvět
Jak to bylo ve washingtonském Kapitolu?Podle kamaráda z USA "...Trumpovi příznivci v Kapitolu 6. ledna 2021 nevraždili! Tři lidé zemřeli z přirozenych příčin (dva infarkty a jedna mozková mrtvice), čtvrtou oběť zastřelili demokraté a stále to nechtějí vyšetřovat...".
Co se tedy v USA dne 6. ledna 2021 stalo?
Prezident Trump v tento den pronesl projev ke svým věrným příznivcům. Mj. připomněl, že výsledky voleb neuznává. Ročilené skupiny protestujících po jeho slovech vtrhly do budovy Kapitolu, D.C.
Podle tehdejšího sdělení policie došlo k velké tragédii - čtyři mrtví. Mezi nimi veteránka letectva. O tomto úmrtí média v USA informovala s dodatkem, že podle nich patřila k podporovatelům prezidenta Trumpa, zastřelili ji policisté.
Informace o incidentu pak sdělila agentura AP s odvoláním na bezpečnostní složky, které uvedly: „Zdá se, že jedna dospělá žena a dva dospělí muži zemřeli kvůli náhlým zdravotním problémům, které vedly k jejich smrti.
K tomu významný americký deník The Washington Post dříve informoval, že na sociálních sítích koluje video, na němž je vidět žena s protrumpovským transparentem v davu protestujících v Kapitolu. V jednu chvíli se ozve výstřel a žena padne k zemi. Postřelenou následně reportéři viděli, když ji lékaři nakládali do sanitky se zakrvácenou horní polovinou těla.
Taková bude zřejmě podle nejnovějších vyšetřování, (které nejsou stále dokončeny) pravda!
Autor: Martin Peksa
Foto titl.: wikipedia.org
Zdroj: https://cs.wikipedia.org/wiki/%C3%9Atok_na_Kapitol_Spojen%C3%BDch_st%C3%A1t%C5%AF_americk%C3%BDch_2021
Pexa 23-03-2021 15:41 1,213

1 komentář

Napsat komentář

G
  • K
    Ještě se dozvíme věci. Vítězství Joe Bidena nebylo ve volbách USA čisté. Celkově je tam zákon volební nespravedlivý pro to korespodenční hlasování, které Trump tolik kritizoval. Usmívající se Usmívající se
    Odpovědět - 25-03-2021 14:09:44