Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.

Trump (3)

KvidoKvido Přidáno před 2 lety
Tak, Trmpovi zbývá do inaugurace už jen 5 dnů!
Stále vic je jasné, že Donald Trump, nastávající prezident USA, ukazuje pomalu a jistě svoje "divadlo".

Dokáže celekm bravůrně navnadit na svou stranu málo zkušené zejména demokratické politiky! Pozorný pozorovatel tohoto dění si jistě všimne, že Trump "mezi řádky" vlastně straší své okolí, zejména novodobé bolševiky v USA. Myslím, že jim to od Trumpa patří, protože atále pěstují novinářskou prostituci, aby Američany přivedli k ještě větší nenávisti proti Trumpovi.

Domnívám se ale, že nic objevného se jim nepodaří, pokud se nerozhodnou pro "druhé postřelené ucho". Prostě, Trump určitě dokáže vybojovat převahu svých názorů a přinutí své nynější odpůrce, aby se objevili na pozicích, které má pro ně připravené.
novodobí bolševici v USA chápou že jim půjde nyní o hodně, neboť jinak přijdou o svá dobře placená koryta příchodem Trompa do Bílého Domu.
Kvido 15.01.2024 01:00 659

Politika - související články

2 komentáře

Zanechat komentář

G
  • A
    Ebonylix
    Делал водяной пол — просмотрел кучу советов в интернете. То пишут «делайте стяжку 6 см», то «достаточно 3 см». В результате обнаружил портал, где систематизировали проверенные источники: с актуальными СНиПами, советами мастеров и без сомнительных экспертов. Теперь ясно, как правильно
    Каталог будівельних сайтів
    Odpovědět - 19.08.2025 08:51
    • A
      Sylamam
      Пытался найти, где найти хороших мастеров — повсюду сплошная развод, или страшилки. Пока не обнаружил на базу где собраны проверенные ресурсы, с живыми отзывами. Теперь хоть знаю, где искать нормальных специалистов
      Каталог
      Odpovědět - 25.08.2025 14:32