Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.

Avast Free Antivirus

Avast Free Antivirus


thumbnail
Autor: Kvido
Oficiální stránka vydavatele: Navštivte webové stránky
Category: software
Je Avast Free dobrý antivirus?

Avast Free Antivirus je jedním z mála antivirových nástrojů, které nabízejí vylepšené zabezpečení, aniž by za jeho služby zvyšovaly cenu. Bezplatný program nabízí ochranu v reálném čase , která kontroluje stažené soubory, e-maily, přenosy P2P, rychlé zprávy a procházení online . Po instalaci může bezplatný antivirový software také skenovat a detekovat škodlivé pluginy prohlížeče.
Prohledá vaši síť

kromě skenování celého počítače za účelem zajištění robustní ochrany Stažení Avast Free Antivirus také prohledá vaši domácí nebo WiFi síť. Po spuštění nástroj prohledá síť a identifikuje zranitelná místa, která mohou způsobit ztrátu vašich soukromých dat nebo citlivých informací. Kontroluje také e-maily, zprávy a soubory přicházející přes síť, aby chránil váš počítač před kybernetickými hrozbami a útoky .
Blokuje vyskakovací okna

Jedna z nejlepších funkcí dostupných v Avast Free Antivirus se nazývá režim Nerušit nebo DND. Když tuto funkci aktivujete, zastaví se všechna vyskakovací okna, kdykoli používáte aplikaci na celé obrazovce. Tímto způsobem můžete snadno hrát videohry nebo sledovat filmy, aniž byste byli uprostřed vyrušováni. Tuto funkci můžete použít k pozastavení vyskakovacích upozornění na všechny aktualizace softwaru a upozornění na viry.
Avast Free Antivirus
Verze
20.10.2442
Celkový počet stažení
41 stažení
Datum publikace
02-07-2023 15:40
Licence
Free
OS
Pro Windows (10,11)
Autorská práva
Software AVAST

2 komentáře

Napsat komentář

G
 • A
  lední brtník
  avast = naprosto zbytečný antivir.
  co mu jde nejlíp jsou falešné poplachy. bohužel nikdo nestojí o zbytečné obtěžování nepravdivými vyskakovacími hlášeními.
  zato spyware doplňky v prohlížeči nedokáže odhalit a tím pádem jako mnohý jiný malware - ani vyléčit.
  jediná viditelná funkce avastu (včetně omezené free verze) je zpomalení pc, protože se mu plete i do diskových operací.

  líbí se mi, že tu propagátoři takového bloatware jako je avast (zjevně laici) stejně kádrují i vládu, protože rozumí všemu a taky kdysi chodili do základní školy.

  mnoho štěstí s tímto "světovým" rozhledem.
  Odpovědět - 09-10-2023 16:35:04
  • Kvido
   Kvido
   Díky za názor a popis.
   Já jsem to uveřejnil jako jednu z možností antiviru.
   Odpovědět - 10-10-2023 07:59:36

   Archiv Politika