Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.

Koronavirus se vzdává? Ani náhodou!

FrybordFrybord Přidáno před 3 letysvět
Koronavirus se vzdává? Ani náhodou!Vypadá to nadějně. I když pandemie koronaviru v četných státech zpomaluje, můžeme na dovolenou a prázdniny cestovat. Třeba my z České republiky. Uvolnění restrikcí pro cestování se mi jeví jako předčasné a nebezpečné!
Denně aktuálně přicházejí zprávy ze světa, že v Německu, Portugalsku, Rusku, nebo Indonesii zaznamenávají vzestup počtu nemocných nemocí covid-19. Jde zejména o nebezpečné onemocnění covid-19 Delta (SARS-Cov-2). V ČR máme již 96 případů!
To by skutečně naše zodpovědná místa mělo přinejmenším varovat!

Ale uvažovat hlavou a selským rozumem by měli i lidé třeba na koupalištích, které nyní lákají ve velkém vedru (kolem 35 st. Celsia). Průšvih je v tom, že covidová opatření provozovatele nelimitují. Například na mělnickém letním koupališti se do stanovené kapacity bez potíží vešli, řekla ČTK zaměstnankyně koupaliště. Vysokou návštěvnost zaznamenali také na rakovnickém Tyršově koupališti, podle provozovatele Romana Jaška reagují někteří návštěvníci podrážděně na nutnost dodržování opatření proti covidu. Nová varianta koronaviru přináší podle skotských statistik dvakrát vyšší riziko hospitalizací.

Že na nebezpečnou epidemii v ČR nezapomínáme svědčí toto opatření ministra zdravotnictví ČR Vojtěcha. Díky za to!
Denní přehled počtu osob s pozitivním nálezem COVID‑19 dle hlášení KHS a dle pozitivních nálezů laboratoří, které jsou určeny pro další šetření.

Výskyt úmrtnosti na Covid-19.

Chtěl bych proto touto cestou upozornit, že koronavirus se ještě nevzdává a měli bychom být ve střehu.
Já letos do zahraničí na dovolenou nepojedu. Nechci riskovat. Pěkná dovolená je i v Jesenikách nebo Krkonoších.
Frybord 20-06-2021 17:37 1,714

Politika - související články