Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.

Bojko, rebel v Poslanecké sněmovně

KvidoKvido Přidáno před 3 letyz domova
Bojko, rebel v Poslanecké sněmovněPoslanci jednají už téměř čtyři hodiny a prodloužení nouzového stavu v České republice (ČR). Průběh poněkud vykolejil poslanec za SPD pan Bojko.
Abych mu nekřivdil, ve jeho delším vystoupení, asi 25 minut, bylo hodně pravdivých a rozumných názorů. Líšiál se ovšem od ostatních tím, že v Poslanecké sněmovně nenosí roušku. To vyvolalo nevoli v sále. U toho však zůstalo.
Pan Bojko (podobně jako poslanec Volný) odmítají nosit roušku, a tím porušují společnou domluvu poslanců. Poslance Volného napomenul u řečnického pultu poslanec Feri z TOP 09. Jak tudíž chtějí poslanci Bojko a Volný přesvědčit ostatní svými názory, když porušují všeobecnou dohodu, potažmo nařízení vlády ČR o nouzovém stavu.
Jejich počínání bude mít zřejmě ještě dohru.
Nicméně, pan Bojko nenechal nit suchou ani u jediného ministra. Všichni podle něj prý dělají pohlížejí na pandemii covid-19 špatně. To se to hold kritizuje, bez zodpovědnosti a vlastního přičinění, dodávám k tomu.
Když jsem tohle psal, netušil jsem, že za pár hodin uvidíme v Poslanecké sněmovně tuto kašpárnu:
Bývalý poslanec (SPD) takto vystupoval v Poslanecké sněmovně, vtrhl k předsedajicímu a domáhal se "ručně" svých práv a svobod.
Takhle určite NE, pane Volný!!!
Kvido 21-01-2021 17:29 2,566

Politika - související články

1 komentář

Napsat komentář

G
  • A
    Pexa
    Takhle určitě ne, je to hulvát, mírně řečeno.
    Odpovědět - 22-01-2021 10:56:15