Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.

Policejní kontrola v blízké budoucnosti

J
Jan Pravda Přidáno před 4 lety
Policejní kontrola v blízké budoucnostiJak může vypadat silniční kontrola v blízké koronavirové budoucnosti, to popisuje text kolující na internetu. Další vývoj ukáže, zda se jednalo o předtuchu neveselé budoucnosti či typický humor, díky kterému Češi přežívají svá nelehká období.

„Dobrý den, pane řidiči, silniční kontrola. Prosím osobní doklady a doklady od vozidla." (Předávání dokumentů.) „Kdo jsou další osoby ve vozidle?" „Co je vám po tom?" „Občane, podle rozhodnutí krizového štábu mohou společně cestovat jen nejbližší rodinní příslušníci. Doklady!" (Manželka předává občanský průkaz.) „Ta paní se jmenuje jinak než vy. Jak to?" „Nechala jsem si rodné příjmení. To se nesmí? A mám stejnou adresu jako manžel, přece." „Můžete být sousedka. Prověříme to. Co ty dvě děti vzadu? Jsou vaše?" „No dovolte?!" „Máte jejich rodný list?" „Snad vidíte tu podobu, ne?!" „Prověříme. Občane, kam jedete?" „Do přírody." „To jsou dva přečiny najednou." „Jak to?" „Do přírody se nesmí. A lžete úřednímu orgánu." „Nelžu." „Lžete. V počítači máme záznam, že jste před 74 minutami psal přes WhatsApp svému kolegovi z práce Josefu N., že k němu přijedete v 11.30, že už má zapalovat gril. Chcete to popřít?" „Ehm, to jsem si dělal jenom takovou srandu." „Nedělal. Máme jeho odpověď. Zapaluje a nemáte zapomenout koupit omáčku na barbecue a soudek piva." „No, to on si taky dělal srandu, ehm." „Nedělal. Máme tady výpis z vaší platební karty. Před půl hodinou jste v nákupním centru koupil soudky piva dokonce dva, omáčku na barbecue a v lékárně léky na imunitu." „Manželka trpí..." „My víme, máme její zdravotní dokumentaci on-line. Pokud tedy jde o vaši manželku, že." „To už jsem vám říkal." „Bude to bloková pokuta čtyřicet tisíc korun." „Proč tolik? Vždyť to je jeden přestupek. My to hned otočíme a jedeme domů!" „To není jeden přestupek, ale čtyři. Máme tady výpis z Google Maps. Ve středu jste byl s kamarády na kole, byli jste čtyři, což je shlukování. A dále tady máme výpis z vaší platinové kreditní karty, kterou jste platil nákup včera v půl deváté ráno v obchodě, přestože jste ještě prokazatelně nedosáhl věku 65 let..." „Táto, ty máš platinovou kreditní kartu?! Proč jsi mi to nikdy neřekl?!" „A pak tady máme kamerový záznam vaší manželky, kdy se bez roušky líbala s cizím chlapem. „Táto, zaplať, okamžitě zaplať a jedeme domů!!!"
Jan Pravda 07-12-2020 20:33 1,952

0 komentářů

Napsat komentář

G
  • Žádné komentáře nebyly zveřejněny.