Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.

Koalice? Někteří jako kočkopsi

KvidoKvido Přidáno před 4 lety
Koalice? Někteří jako kočkopsi

Do právě skončených krajských voleb a Senátu vstoupili některé "upadající" strany jako koalice se silnějšími konkurenty. Je to podivná hra, vznikl tak mnohdy jakýsi kočkopes. A nejeden volič se spíše usmál, domnívám se.


Proč vytvořila do těchto voleb ODS koalici se STAN? Proč se spojili se silnějším konkurentem třeba straníci TOP 09? Odpověď je jednoduchá, aby vůbec přežili...

A opravdu! Ukázalo se nejvíce v případě TOP 09 (předsedkyně strany Pekarová), že tato zkomírající strana zakladatelů Schwarzenberga a Kalouska se udržela nad vodou jen díky helfnutí paní Němcové (ODS) a pana Žantovského (KDU-ČSL . Prostě - tato strana totiž v krajích kandidovala pouze v koalicích! Jaká to je odvaha? Spíše zbabělost!!! Je třeba vidět, že TOP 09 jako samostatná strana, v předešlých volbách nezískala žádný mandát, ale pouze 0,85 % hlasů. Proto tentokrát orientace na kočkopsy (koalice). Tedy padající se stébla chytá. Jetli jsem dobře počítal, Takže TOP 09 má tyto kočkopsy. To se to vládne, že? Zde jsou některá spojení TOP 09 z ostatními stranami z letošních krajských voleb 2020:

Ovšem tento fakt jakoby pamí Pekarová nechtěla vidět, zůstal v záplavě "důležitějších informací" nějak stranou. Paní Pekarová dokonce mluvila na televizní tiskovce o velkém úspěchu TOP 09. Velká blbost a lži!!! O tento "úspěch" se přičinil kočkopes stran v koalici TOP 09 a ODS a dalších kočkopsů, takže do druhého kola senátních voleb postupuje vždy jeden jejich kandidá z výše jmenovaných koalic.

Prostě, uvažující volič si udělá o tom svůj názor. Já tvrdím, že taková spojení koalic stran (tedy kočkopsi) nemají v čestné politicé co dělat. Jak, proboha, mohou mít společný názor, když mají různé programové cíle? Prostě, vytvoření koalic stran je v tomto případě podvod na voličích a pouhý souboj o moc a nikoli zájem o plnění volebních slibů.

Jak dopadla strana TOP v prvním kole senátních voleb můžete vidět například zde:

idnes.cz/volby/senatVolby, senát 1. kolo

Foto titl.: novinky.cz

Kvido 05-10-2020 10:53 1,901

0 komentářů

Napsat komentář

G
  • Žádné komentáře nebyly zveřejněny.