Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.

Internetem se šíří text proti Milionu chvilek pro demokracii

J
Jan Pravda Přidáno před 4 lety
Internetem se šíří text proti Milionu chvilek pro demokraciiZákon akce a reakce je jedním ze základních zákonů vesmíru. V lidské společnosti díky tomu platí, že každý tlak na společnost vyvolá protitlak. Lidé nemají rádi extrémy, intuitivně vyvažují jakékoliv vychýlení. Novým vyvažováním je text, který kritizuje neobjektivnost a zaujatost spolku Milionu chvilek pro demokracii . Přistál v e-mailu. Zveřejňujeme ho s tím, že je na vás uddělat si názor na jeho obsah. Ten můžete napsat v diskuzi.
.
ULTIMÁTUM PRO MINÁŘE
1. Pokud požadujete po Babišovi, ať se zbaví Agrofertu a střetu zájmů, my požadujeme, ať všichni vaši umělci a rádoby umělci SE ODSTŘIHNOU OD DOTACÍ, dají výpověď v divadlech beroucích dotace a ukončí spolupráci s ČT, aby se zbavili podezření o střetu zájmů, když právě propagandistická ČT jim dává vydělat.
2. Zveřejněte všechny zvláštní a soukromé linky busů a vlaků, které svážely demonstranty a které jsou potvrzeny i v mainstreamovém tisku (např. zvláštní vlak z Českých Budějovic) a kdo je financoval a omluvte se národu a premiérovi Babišovi a přiznejte, že si kupujete část demonstrantů! Tuto omluvu žádáme výslovně i po té slepici Filipové, která se soudí sBabišem, ačkoliv ji Babiš osobně vůbec nejmenoval.
3. Vysvětlete občanům, proč vám naprosto nevadí např. nehorázný solární tunel, nehorázné exekuční praktiky (milion lidí v exekuci), Bakalovy podvody, podvody při privatizaci vodní sítě, nedostupnost bydlení, vyhrožování ze strany USA a problémy se zdaněním Google, Amazonu a spol a další problémy, které zcela ignorujete.
4. Pokud vám vadí lži a krádeže, jmenujte na svých demonstracích politiky, kteří toto dělali nebo tomu napomáhali během 30 let od převratu a mnozí jsou stále aktivní a sedí v různých zavedených stranách. Jmenujte je, odsuďte a distancujte se od nich, jinak opět dokážete, že jste jen loutky demožumpy.
5. Omluvte se, Mináři, za drzé obelhávání občanů, protože jste tvrdil, že nemáte politické cíle, ale přitom je doloženo, že jste se tajně scházel s Čižinským a Hřibem, jelikož vás při tom nachytali. Nemluvě o tom, že z vašeho rádoby programu zůstal jen politický boj proti Babišovi.
Pokud nesplníte podmínky našeho ultimata, budou zváženy kroky proti vám, Mináři, a případné trestní oznámení na váš podvodný spolek za podvod neoprávněné obohacování. Jelikož si z příspěvků, které vám zblblí lidé posílají, financujete své pohodlí a živobytí a kamuflujete to nekonečným samoúčelným mejdanem na pódiu.
Jan Pravda 18-06-2020 07:59 2,417

0 komentářů

Napsat komentář

G
  • Žádné komentáře nebyly zveřejněny.