Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.

Rok a půl po ČR otevírá Lidl e-shop v Polsku

J
Jan Pravda Přidáno před 5 lety
Rok a půl po ČR otevírá Lidl e-shop v PolskuV nakupování na internetu jsou obyvatelé České republiky ve srovnání s Poláky progresivnější. Řetězec Lidl otevírá svůj polský e-shop v pátek 5. dubna 2019, tedy se zpožděním rok a půl později, než v ČR.
Také poláci mohou od pátku 5. dubna 2019 nakupovat v e-shopu Lidl. Poláci si v něm nakoupí podobně jako Češi spotřební zboží jako třeba oblečení, elektroniku do domácnosti i na zahradu nebo hračky. Český e-shop otevřel prodej pro širokou veřejnost 20. září 2017 .

Nicméně diskont Lidl s občany východního bloku zachází jinak, než s Němci. Na rozdíl od Německa potraviny v nabídce nejsou, a to ani trvanlivé .

Nicméně je zřejmé, že český internetový trh má v tuto chvíli na severním sousedem náskok. Češi jsou ve využívání digitálních nových technologií napřed. Nicméně neměli bychom se příliš radovat. Polsko je dynamickou zemí, např. staví dálnice, modernizuje železnice rychleji a levněji než se děje u nás. Jen v polském hlavním městě v této chvíli budují dva úseky metra a staví 30 km nových tramvajových tratí, kolem kterých rostou nové obytné čtvrti nebo roste cena nemovitostí. Zanedlouho můžeme za severním sousedem zaostávat.
Jan Pravda 03-04-2019 21:18 2,445

0 komentářů

Napsat komentář

G
  • Žádné komentáře nebyly zveřejněny.