Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.

Řádění dronů nad letištěm v Gatwicku zastavila technologie z Izraele

J
Jan Pravda Přidáno před 5 lety
Řádění dronů nad letištěm v Gatwicku zastavila technologie z IzraeleTěsně před vánoci neznámé drony zastavili provoz na 36 hodin nad londýnským letištěm Gatwick. Vedení letiště a policie byly bezmocné až do chvíle, kdy britská armáda nasadila obranný systém Drone Dome z Izraele.
Těsně před vánoci neznámé drony zastavili provoz na 36 hodin nad londýnským letištěm Gatwick. Vedení letiště a policie byly bezmocné až do chvíle, kdy britská armáda nasadila obranný systém Drone Dome z Izraele.
Systém společnosti Rafaele nakoupila armáda poté, pozorovala jeho výkon v bojích s ISIS u Mosulu a ve východní Sýrii. Šest Drone Dome baterií pořídila v srpnu 2018 za 20 milionů. Britská armáda pořídila systém s rušičkami komunikace a elektrooptickou identifikační komponentou, nicméně bez bojového laseru.
Čtyři baterie, které jsou umístěny kolem chráněného objektu, poskytují 360 stupňovou ochranu v rozmezí 3,5 až 10 km a detekují přiblížení nepřátelského dronu ve vzdálenosti 50 km. Drone Dome může armáda provozovat ze stacionárního umístění nebo z pohyblivého vozidla.
Jan Pravda 02-01-2019 16:41 4,066

0 komentářů

Napsat komentář

G
  • Žádné komentáře nebyly zveřejněny.