Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.

První TV duel, a co Drahoš? Aktualizováno

J
Jan Pravda Přidáno před 6 lety
První TV duel, a co Drahoš? AktualizovánoJak píše americký novinář, žijící v ČR Erik Best, první televizní debata před druhým kolem prezidentských voleb bude tuto neděli, 21. 01. 2018 ve 20:00 hod., na TV Nova. Ale dosud se neví, zda tam bude prof. Drahoš.
Jak píše americký novinář, žijící v ČR Erik Best, první televizní debata před druhým kolem prezidentských voleb bude tuto neděli, 21. 01. 2018 ve 20:00 hod., na TV Nova. Ale dosud se neví, zda tam bude prof. Drahoš.

První televizní debata před druhým kolem prezidentským voleb bude tuto neděli 21. 01. 2018 na TV Nova. „Pokud se Jiří Drahoš rozhodne debaty nezúčastnit, odvysíláme hodinový rozhovor s prezidentem Milošem Zemanem, který bude moderovat Rey Koranteng,“ uvedla mluvčí Novy Jana Ondrejechová.

Snad se Drahoš rozhodne přijít, jinak bude „ne-debata“ pro znalce názorů prezidenta Zemana velikou nudou. Vyvolá spíše debatu o rozdílu ve stylu moderování Reye Korantanga na Nově a one-man-show Jaromíra Soukupa na TV Barrandov, kde je Zeman pravidelným hostem. TV Nova by takovému přirovnání mohla předejít tím, že proti Zemanovi poštve jiného diskutéra. Například Mirka Topolánka. To by byla debata s vysokou sledovaností! A také dobrá rozcvička pro Zemana do další debaty. TV Nova panu prezidentovi jistě ráda pomůže. Kdo jiný v médiích totiž nazval jeho poměrně slabé výsledky v prvním kole „drtivým vítězstvím“?

AKTUALIZOVÁNO 21. 01. 2017 Video TV Nova - duel, Jiří Drahoš se nedostavil : https://www.youtube.com/watch?v=eT0JGEMtPAg

Televizní živý dialog ke druhému kolu prezidentských voleb v ČR na TV Nova se uskutečnil bez Jiřího Drahoše. Byl to dialog Miloš Zeman pod palbou otázek moderátora Raye Korantenga. Probíhal v příjemném tónu obou účastníků. Překvapil Koranteng otázkami, a to i kritickými, na pana Miloše Zemana, které pokládal moderátor s úsměvem, a tedy v dobré náladě. Hrozím se dialogu prezidentských kandidátů (25. 01. 2017), vedeného na ČT vetšinou nervózní moderátorkou Witovskou, známou skákáním do slov diskutujících.

Pan prezident Zeman připomněl, že druhé kolo prezidentských voleb bude, podle dosavadních průzkumů zřejmě pro oba kandidáty Zemana a Drahoše počtem hlasů voličů vyrovnané a může rozhodnout i nepatrný počet hlasů. K osobě kandidáta Jiřího Drahošěěe se nevyjadřoval "protože není přítomen", prohlásil Zeman. Na všechny kladené otázky zodpověděl do detailů s doložením konkrétního příkladu. Třeba k ekonomické spolupráci s Ruskem a Čínou. Prezident Zeman je osobnost s velkým politickým rozhledem a zkušenostmi, což z dialogu vyplynulo.

První TV duel na TV Nova před druhým kolem prezidentských voleb (bez druhého kandidáta Drahoše) vyzněl jako školení mladého moderátora z politiky a ekonomiky. Za nepřítomnosti Jiřího Drahoše tedy dostal od Zemana za vyučenou Koranteng, a to sympatickým stylem, jimž mohl současný prezident své potencionální voliče zaujat. Jestliže bude Zeman diskutovat podobně také v dalších TV duelech, může prozatím nepříznivé předpovědi (Zeman 43% voličů, Drahoš 47% voličů) zcela zvrátit.

Zdroj: https://globe24.cz/domov/48226-komentar-zeman-ovladl-prvni-debatu-rozdrtil-v-ni-rozpaciteho-korantenga?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

Zdroj: https://globe24.cz/domov/48226-komentar-zeman-ovladl-prvni-debatu-rozdrtil-v-ni-rozpaciteho-korantenga?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

Druhý duel s prezidentem Milošem Zemanem k druhému kolu prezidentských voleb bude 22. 01. 2017 ve 20:15 na TV Barandov.
Jan Pravda 20-01-2018 10:03 3,759

0 komentářů

Napsat komentář

G
  • Žádné komentáře nebyly zveřejněny.