Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.

Podivný svět, morálka nebo byznys?

FrybordFrybord Přidáno před 11 dnysvět
Podivný svět, morálka nebo byznys?Jestli náš server končí, mne nezajímá. Dost mne nyní irituje současný neklidný svět.


Amerika
Opravdu, nechci nikoho naštvat, či urazit, ale tamější volnost slova a činů, na veřejnosti povalující se osoby v drogové vášni, mi vadí! Nedivím se Rusům, že tohle u nich nechtějí dopustit jako výsledek demokracie.

Domnívám se, že americká svoboda by dobře nefungovala s duševně zkompromitovaným současným prezidentem Bidenem.

Nestranný pozorovatel situace v USA, nyní před prezidentskými volbami, s největší pravděpodobnosti soudí, že nejmocnější muž na světě J.Biden je mentálně oslabený tak, že již to je neudržitelné.

A pokud by argumenty nestačily, tak ještě toto:
Vzpomínám si, když Biden z pozice tehdejšího víceprezidenta prohlásil, jestli postavíte před soud mého syna, tak nedostanete pomoc Ukrajině, stopnu to! Takže, vydíral ukrajinskou vládu! Vydíral Ukrajinu, která dala jeho synovi příležitost podnikat. Už tehdy Biden zostudil USA, které jej udělaly víceprezidentem!

Nyní úřadující prezident nebyl schopen dostatečně a srozumitelně říci své myšlenky. Dokonce četl při svém projevu z obrazového reportu i pomocné texty jako "udělejte pauzu". Skutečně smutné...

Biden by měl uznat, že na další funkci prezidenta USA nestačí, tedy z prezidentských voleb odstoupit. Aby byl odstraněn, to může udělat pouze jeho vlastní strana. Ale tam je nálada ten bordel v USA podporovat, protože nejbohatší z toho těží před morálkou dávají přednost byznysu, obchodování s drogami.

Stále více lidí se tam nyní přiklání na stranu D.Trumpa. Ten prý už jedná s ruským prezidentem Putinem, kde až má jít územní východní křídlo NATO, jaké území Ruska si představuje Moskva na Ukrajině...


Frybord 04-07-2024 16:15 147

Politika - související články