Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.

Přešel jsem na Události a ono bác!

KvidoKvido Přidáno před 1 rokemtelevize
Přešel jsem na Události a ono bác!

Z televizních zpravodajských soukromých stanic jsem před týdnem přešel na veřejnoprávní Události (ČT24). Vše OK, hodně profesionálních informací, ale teď bác! Moderátor Jakub Železný v Událostech už opravdu nesedí!


Skandál Jakuba Železného při parkování auta 20.03.2023 na Václavském náměstí v Praze se neměl stát! Přijdeme zřejmě na ČT Události o schopného redaktora! Proč?

To se fakt u inteligentních a charismatických person nesmí stát. Proč, proboha, Jakub Železný při rozhovoru pro blesk.cz zatloukal a zatloukal??? Měl špatně zaparkovat automobil na Václavském náměsti V Praze, kde s ním jednali policisté. Reportérovi Blesku k tomu řekl asi osmkrát: "Nevím o co se jedná... (viz. záznam videa).

To se fakt nedělá! To si neuvědomil, že pravda musí vyjít na veřejnost? V každém případě se neměl chovat při rozhovoru s reportérem Blesku tak, že nepřiznal pravdu. Nakonec stejně kápl božskou, ale POZDĚ.

Tohle nám Jakub Železný neměl dělat, vždyť mnozí jsme ho až dosud pokládali za morální autoritu! Podobné klopýtnutí jako u bývalého premíéra Borise Johnsona či českého poslance Haška? Ti také zpočátku lhali o svých přestupcích a nakonec museli vypadnou! I když se posléze Jakub Železný za své zkratkovité jednání na veřejnosti omluvil, podle jeho šéfů se "nic nestalo" a "jede se v Událostech jakoby nic dál". Mrzí mě to také, ale padni komu padni - nestačí v tomto případě jen omluva. Podle kritiky Železného na sítích je očekávano, že budou vyvozeny také následky.

RESUMÉ:
Takže, jaké je to "bác"? Když se neumí Jakub postavit za pravdu a zatlouká a lže, jak mu mají věřit diváci Události? Nedůvěryhodný člověk! I když šlo jen o maličkost, že části auta stál na přechodu pro chodce! Vůbec by to nemusel být žádný skandál, kdyby se Jakub postavil k věci jako spořádaný občan!


Video: blesk.cz
21.03.2023

Video: OŘ MO Praha -1
21.03.2023
-----------------------------

Tohle sice nemá s Jakubem nic společného, ale zřejmě se opravdu odehrálo na půdě ČT24


Video: @MercuryBarbora ??✌️?? ??
23.03.2023
Ve vysílání ČT došlo ke skandálu.
Media o tom sice jako obvykle mlčí, ale uniklé záběry se podařilo chcimírům zveřejnit na sociálních sitich! ???

-------------------------------

Foto titl.: Reprofoto: blesk.cz

Kvido 23-03-2023 15:09 2,356

Politika - související články

0 komentářů

Napsat komentář

G
  • Žádné komentáře nebyly zveřejněny.