Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.

Ukrajina, situace na bojišti 21.1.2023

FrybordFrybord Přidáno před 1 rokemUkrajina
Ukrajina, situace na bojišti 21.1.2023

Postup bojů UA (Ukrajinská armáda) - RF (Ruská federace) dne 20.01. a 21.01.2023.


??
Hodnocení: Stále se odehrávají těžké boje RA - RF v Bakhmutu, Soledaru a nově také v oblasti Krematorsku.
Celkově se však boje, přestřelky, zpomalily z obou stra. Rusko zde má stále velký počet dělostřeleckých zdrojů. Také jeho velká vojenská síla u Bachmutu přináší výhodu, napsal ruskojazyčný server BBC. Kdyby zde zvítězily vojska RF to by u tohoto dopravního uzlem, mnoho neznamenalo, protože ukrajinské síly by se stáhly na dobře chráněné pozice. Ašak u Bachmutu dochází k vysokými ztrátám na životech ukrajinské armády, varuje Německá spolková zpravodajská služba (BND). Ukrajinská armáda v současné době zde prý ztrácí v bitvách s ruskými okupanty každý den trojciferný počet vojáků!
Dnes ráno byl v Krematorsku v důsledku ruského raketového útoku zabit jeden člověk. Dobrou zprávou pro Ukrajinu je, že se daří odrážet ruské útoky v Soledaru.

20.01.2023

- Od: ?? @front_ukrainian
15:32 SEČ
⚡️Vojáci 45. samostatné dělostřelecké brigády Ozbrojených sil Ukrajiny porazili velitelství a polní štáb Rusů v Soledaru.

- Od: ?? @front_ukrainian
16:00 SEČ
?Vypálení ruského muničního skladu v #Soledar


-Od: ?? @front_ukrainian
18:22 SEČ
?Nový reflexní zaměřovač s termokamerou Holosun DRS-NV představený na výstavě v ??USA***************************************

21.01.2023

Pd ?? @front_ukrainian
14:00 SEČ
??⚡️Přiletěly britské vrtulníky „S-61 Sea King“. ??Ukrajina, - Reznikov.22:30
-Od: Reuters
Za uplynulý den vojska UA mírně postoupila a odrazila ruské útoky u deseti obcí na Donbasu, včetně Bachmutu, který je už měsíce místem nejzuřivějších bojů z celé fronty.Frybord 20-01-2023 16:36 1,293

Politika - související články