Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.

Jeden muž zničí Rusko?

PexaPexa Přidáno před 2 letysvět
Jeden muž zničí Rusko?Prezident USA Biden řekl, že válku Ruské federace (RF) s Ukrajinou vyvolal "jeden muž". Každý dobře ví, že je to šílenec V.Putin. Ten člověk ale zničí celé Rusko, bude-li to tak dále pokračovat!
Nad čím však analytici kroutí hlavou a nechápou to, je skutečnost, že okolí Putlera na to hledí s pokorou, jen snad včera na zasedání ruských pohlavárů s Putinem až moc koulel nervozně očima přicmrd Medveděv. Ostatní měli většinou sklopené hlavy...

Je nepochybné, že Rusko již zaznamenalo svou velkou chybu jít do války s Ukrajinou, ale Putller si to stále nepřipouští. Nedivím se, že mu již dávno nedal někdo z blízkých přes papulu. Odstrašujícím způsobem totiž působí několik ruských oligarchů, kteří jsou delší dobu nezvěstní. Putler je zřejmě "uklidil".

Nyní, po Putlerem vyhlášené částečné mobilizaci v RF, se opět část Rusů v Moskvě bouří a protestuje. Putler je jednoznačně paralyzuje svými věrnými policisty a vojáky. Morálka národa je rozporuplná, i když stále možná statisíce Putlera prý obdivují, poněvadž netuší, že jim věší bumbrlíky na nos. Až to většina národa prohlédne, bude v RF hrozně zle...

Avšak činy Putlera, a jeho zmatené velení boje na Ukrajině, pomalu a jistě Rusko směrují do záhuby. Sice méně účinné západní sankce pomalu podkopávají ekonomiku a náladu Rusů, ale připočteme-li k tomu nadcházející obrovské výdaje RF na částečnou mobilizaci, bída v Rusku se blíží.

Přestože je RF největší stát světa, zabírá osminu zemské pevniny a rozprostírá se na víc než 17 milionech kilometrech čtverečných) a je rovněž nejbohatší zemí světa, co se nerostných surovin týká, ekonomicky v posledních létech upadá. Rusko výrazně zaostává za Spojenými státy, ale například i Německem, Francií a dokonce i Českem a Slovenskem. Její takzvané HDP na hlavu státu v parite kúpní sily v dolaroch činí pouze 28 000, přičemž Slovensko dosahuje více než 32 000, Česká republiky více než 42 000 dolarů. Na prvním místě je USA, které dosahují přes 63 000 dolarů DPH na obyvatele státu. A v této chudobě obyvatelstva vede Putler speciální operaci RF na Ukrajině, která obyvatelsto a celou ekonomiku Ruska přímo ničí.

Aktuálně k tomu přibudou náklady na novou částečnou mobilizaci. Mimochodem má to být 300 tisíc rezervistů, budou je nahánět po celém Rusku? Kdo jim bude velet, když důstojníků je málo? A jakou techniku budou mít k dispozici, když jsou sklady prázdné a novou nemohou smontovat, protože schází elektronika ze Západu?

Souhrn. Rusko je na tom nyní velmi špatně. Zanedlouho se propadne v ekonomice do červených čísel! Příčinou je jeden muž, který bezhlavě nařídil speciální operaci na Ukrajině. Rusové mu určitě moc poděkují...

Autor: Viktor Pexa
Pexa 22-09-2022 10:20 1,757

Politika - související články

Porazí Dakar teroristé?
11.01.2008 14:14
Dělá si Putin srandu?
21.02.2022 16:53
Útok v Moskvě
23.03.2024 10:11

0 komentářů

Napsat komentář

G
  • Žádné komentáře nebyly zveřejněny.