Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.

Křeček, nebojácný ombudsman!

KvidoKvido Přidáno před 2 letysociální
Křeček, nebojácný ombudsman!Dávám panu Křečkovi, ombudsmanovi, palec nahoru!! Hlavně Piráti jsou nyní proti němu. Co tak strašného provedl? Vadí snad jeho názor, že menšiny a uprchlíci mají u nás jen veškerá práva a jinak skoro žádné povinnosti?
Ombudsman Stanislav Křeček je první náš ochránce práv, který chce měřit všem lidem jedním metrem. To politikům-kritikům nedochází!

Tak jim pomůžu. Člověk bez domova, občan ČR, mně řekl, že na sociálce dostával pomoc 4.200 Kč. Když tam byl před několika dny, sdělili mu bez zdůvodnění, že nyní obdrží jen 1.400 Kč. A Rom (rovněž občan ČR), který tam také byl pro sociální dávku, dostává dále 4.200 Kč. Je to diskriminace občana české národnosti? Ano!

Pana Křečka by jistě tento příklad zajímal. Je totiž člověkem na správném místě a nedává přednost menšiny, o kterých jsme v minulosti nemohli ani mluvit a chodili jsme kolem problémů Romů po špičkách. V činnosti ombudsmana Křečka je patrné, že chce měřit všem občanům ČR jedním metrem.

O zástupkyni ombudsmana, paní Monice Šimůnkové tohle asi nelze říct. Jejich názory na menšiny se zřejmě různily tak narkantně, že pan Křeček odebral Šimůnkové všechny agendy, jelikož prý manažersky a lidsky selhává.

Prostě pan Křeček je nebojásný člověk na správném místě. Nedává přednost některým menšinám, o nichž jsme dříve málo mluvili, nebo vůbec ne a chodili kolem nich po špičkách.

Vypadá to, že zástupkyně ombudsmana nemá stejný pohled na menšiny. Křeček hájí práva slušných lidí, kterým je ublíženo, Šimůnková hájí zájmy zejména nepřizpůsobivých, kteří slušným lidem ubližují.

Pan Křeček pravděpodobně z těchto důvodů své zástupkyni odebral všechna pověření, což podle zákona může. Odvolat ho politici nemohou, funkce se nevzdá. Držím mu palce!

Foto: reprokniha
Kvido 30-06-2022 05:29 1,960

Politika - související články

0 komentářů

Napsat komentář

G
  • Žádné komentáře nebyly zveřejněny.