Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.

Tomio Okamura, plus a mínus

KvidoKvido Přidáno před 2 lety
Tomio Okamura, plus a mínus
Tomio Okamura dosud nijak výrazně neprotestuje proti bezpráví a násilí na Ukrajině, které bez varování vyvolal novodobý  diktátor a uzurpátor Putin. Přitom vytrvale kritizuje nepřízpůsobivé spoluobčany.

MÍNUS
Či se předseda SPD nechal pomýlit internetovou propagandou placenou Ruskem? Avšak téměř 90 procent české populace neschvaluje ruskou agresi a je totálně proti Putinovi. Není vám to také divné? Proč se pan Tomio tak odlišuje od české populace?

Samozřejmě, je třeba v této souvislosti připomenout, že Okamurova SPD se distancovala od výroků svého člena Jiřího Bolka z Karlovarska, který na počátku ruské agrese na Ukrajinu oslavoval ruského prezidenta Vladimira Putina a schvaloval ruskou agresi na Ukrajině. Hnutí ho ze svých řad už vyloučilo. Avšak od té doby předseda SPD jaksi k ruské agresi mlčí.

PLUS
Velmi aktivní je naopak dlouhodobě k problému nepřízpusobivých občanů v České republice, což veřejnost hodnotí kladně. Tomio Okamura kritizuje vládu, že bude nadále vyplácet horentní sumy nepřizpůsobivým a politickým neziskovým organizacím, to znamená těm, co propagují multikulturalismus, migraci, gender, EU. K tomu bych dodal, že jsme v ČR k těmto občanům příliš benevolentní. Byl jsem svědkem rušení nočního klidu (ve 2 hodiny ráno) v jednom romském nájemním bytě. Když policie z bytu odcházela, po projednání s mladým Romem, ten se jim vysmíval a vyprovázel je slovy: "Mějte se hezky přijďete zas!" Tahle arogtance jistě mluví snad za všechny komentáře, jak naše společnost "škodí" Romům.

K utečencům z Ukrajiny T.Okamura v Poslanecké sněmovně 9. května 2022 řekl: „Kam je chcete umístit? My říkáme vyhostit do Maďarska,“ prohlásil na adresu těch, které označil za nepřizpůsobivé. Integrovat tyto utečence podle něj nemá smysl, protože by se měli vrátit na Ukrajinu hned po skončení války na Ukrajině.

Foto titl.: irozhlas.cz

Kvido 13-05-2022 15:53 1,548

0 komentářů

Napsat komentář

G
  • Žádné komentáře nebyly zveřejněny.