Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.

Díky za Deštník!

FrybordFrybord Přidáno před 2 letysociální
Díky za Deštník!
Přece jen mám možnost pochválit nynější vládu České republik (ČR). A to za Deštník. Nikoli do deštivé nepohody, ale do nepohody v současné ekonomické situaci, v níž se nachází každý občan. Díky za to!

Server destnikprotidrahote.cz je opravdu velmi užitečná věcička pro mnoho našich spoluobčanů. Je to údajně nápad premiéra Fialy a skutečně šitý na míru pro konkrétní lidi. Deštník proti drahotě poradí s problémy ohledně růstu cen.

Server (a tudíž stát) nezapomíná, lze říct, na žádného občana. Nabízí nejpotřebnější kategorie pomoci občanovi, ale také firmám v současné tíživé drahotě na spotřebitelském trhu. V různých formách konkrétní pomoci konkrétním lidem bude z prostředků státu navíc rozděleno touto formou téměř 100 miliard korun.

Vládní web je sice hezká věc, která musela přijít na nějaké koruny, jak ostatně IT technologie stojí. Avšak sociální problémy pomáhá řešit jen málo. Třeba příspěvek na bydlení vyžaduje po občanech stále vyplňovat formuláře vždy po uplynutí tří měsíců. Takže Babišův aktuální požadavek, aby to bylo jednou ročně, je nyní v říši snů. A i kdyby - tak výsledkem je almužna od státu. Tato připomínka není pomluvou. Podle Výzkumu FAQ Research je zřejmé, že když české domácnosti zaplatí nutné výdaje na bydlení, včetně energií a nutných poplatků jako za televizi, internet a rozhlas, zbyde v ČR jedenácti procentům domácností pouze 100 korun českých na osobu a den!!! To je nejméně v Evropě!Foto titl.: destnikprotidrahote.cz

Frybord 12-05-2022 10:51 1,778

Politika - související články

2 komentáře

Napsat komentář

G
 • A
  Vl. Černík
  Bože! Děkovat za soupis povinností ze zákona spolu s pár naprosto nedostatečných opatření
  nás vrací tak do středověku!
  Odpovědět - 12-05-2022 20:38:13
  • Kvido
   Kvido
   Souhlas, to děkování, navíc v titulku, je přehnané!
   Odpovědět - 17-05-2022 08:38:39