Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.

Co chystá Rusko na 9. května?

KvidoKvido Přidáno před 2 letysvět
Co chystá Rusko na 9. května?Podle ohlasů z Ruska je dost možné, že Putin vyhlásí 9. května 2022 mobilizaci v Ruské federaci. Mluví se dokonce o vyhlášení války.


Putin údajně diskutuje s lidmi z blízkého okruhu, ale také s vedením armády, i některých veřejných institucí, o variantách akcí ke  Dni vítězství 9. května 2022. 


Jak známo Putin před zahájením invaze na Ukrajinu jako "speciální vojenskou operaci" podrobně vypracoval provokace s použitím chemických zbraní proti civilistům v Brjanské, Kurské, Bělgorodské, Voroněžské a Rostovské oblasti s cílem obviňování Ukrajiny z použití těchto zbraní a vyhlašování války a mobilizace. Zde se Putin i jeho spoluonovatel tohoto plánu tajemník Rady bezpečnosti Patrušev, naivně shodují v tom, že civilní oběti mohou sjednotit obyvatelé Ruska a podle tupých mozků těchto představitelů Ruska ospravedlnit vyhlášení války a následnou mobilizaci. To by podle jejich plánů mohlo též zvýšit u ruských vojáků touhu bojovat mezi demoralizovanými ruskými jednotkami na frontě.

Na druhé straně finanční a ekonomičtí odborníci ruské vlády (např. šéf centrální banky Ruská federace Elvir Nabiullinajs) prý kategoricky proti plánům na mobilizaci, která by podle nich urychlila v  Rusk „pád do finančního pekla“, to je podle .

Ani ve vojenském vedení neexistuje jednotné stanovisko k plánům mobilizace a vyhlášení války. O chystaných provokacích vědí pouze tři lidé z generálního štábu, a i tak někteří z generálů mluví zcela sebevědomě o nemožnosti dovést tuto válku k vítězství v rozsahu, který požaduje Vladimir Putin.

Dokonce podle ruských zdrojů je připravena varianta, že pokud bude vyhlášena mobilizace, tak většině těch, kteří mohou být odpůrci Putina, budou zablokovány bankovní účty, vše je na to připraveno, a to by podle ruského vedení mělo zabránit útěkům od tohoto záměru.

Podle nestranného názoru je takový záměr Putina (Putlera) pošetilý až hrůzostrašný!!!
Vždyť kalkuluje s nahnáním vojáků (převážně branců) ruské armády, k dosažení úspěchu na frontě a zvrátit průběh bojů na ukrajinské frontě ve prospěch Ruska. Tedy bez ohledu na počet padlých vojáků Ruska! Občané Ruska, kteří nechtějí být obětí nesmyslné války vyvolanou Putinem, trpícího duševní poruchou, by měli takové plány odmítnout.

Hrozba a nebezpečí je veliké! Putin aktuálně chce poměry v Evropě změnit, vrátit územní rozložení států k roku 1977, kdy se začal rozpadat tehdejší Sovětský svaz. Z toho je jednoznačně jasné, že Putin míní změnit politické poměry. Nynější válka na Ukrajině je už nyní válkou proti Západu. Pomatený Putin (Putler) zatáhne svět do 3. světové války!

Web Ukrajinska pravda informoval, že dnes 4. května 2022 do oceláren Azovstal v Mariupolu pronikly ruské ozbrojené síly a na místě se odehrávají těžké boje. Zároveň pronikla zpráva, že Do strategicky položeného přístav Mariupol u Azovského moře ve středu (podle ukrajinské rozvědky) přicestoval první zástupce šéfa ruské prezidentské kanceláře Sergej Kirijenko.

Je to dost nepochopitelné, ale Kirijenko má (v tomto zdevastovaném městě armádou RF) pomoci připravit oslavy 9. května. V tento den Rusko slaví sovětské vítězství ve druhé světové válce. Ruské hordy mají na příkaz Putina zorganizovat propagandistickou kampaň, která má Rusům v RF a celému světu, předvést „radost” místních obyvatel z nevyhlášené, vražedné okupace.

****
Z válečné fronty

4. května 2022:

Ve středu protivzdušná obrana Ukrajiny zničila 9 nepřátelských cílů, včetně 2 stíhaček, 4 UAV a tří řízených střel.

Zdroj : Ignat, velitel Yury Ignat , mluvčí Velitelství vzdušných ozbrojených sil Ukrajiny.

Podrobnosti: 4. května pokračuje ruský nepřítel v raketových útocích na území Ukrajiny. Za jediný den bylo zničeno devět vzdušných cílů.

Protiletadlové raketové jednotky ukrajinského letectva zasáhly dva letouny ruských útočníků (dříve stíhačky Su-30), dva bezpilotní letouny typu Orlan-10 a tři řízené střely. Protiletadlové raketové jednotky pozemních sil zničily další dva nepřátelské UAV.

Zdroj: https://www.pravda.com.ua
Zdroj: USA-rozvědka

Foto titl.: Novosti.ru
Kvido 04-05-2022 10:21 1,824

2 komentáře

Napsat komentář

G
 • A
  zrzek
  Kamo, velitel russ hord oznámil, že Moskva nevyhlásí 9.5. válku.
  Nasráno mají z NATO, které už operuje na ukrajionském území, jde o elitáře, asi 200 vojáků dperc výcviku "dům od domu".
  Odpovědět - 04-05-2022 17:29:31
  • A
   Vavrečka
   Myslím, že se budeme hodně divit co russak vymyslí. Kdy konečně dostane po držce?
   Odpovědět - 05-05-2022 08:58:46