Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.

Zlomyslní nebo rusofilové?

PexaPexa Přidáno před 2 lety
Zlomyslní nebo rusofilové?
V atmosféře války na Ukrajině se nestačím divit u nás takovým lidem, jako jsou třeba učitelka ZŠ Na Dlouhém lánu v Praze 6, M.Bednářová a pan L.Volný. Jde o tvrzení, že v Kyjevě se ve skutečnosti nic neděje.
Vypouštět na veřejnosti a dále šířit takové "moudro" je skutečně ohavnost sama! Nepřímo se učitelky a jejího názoru zastal nejen bývalý poslanec SPD Lubomír Volný, ale také předseda spolku Odchod.eu - Matěj Gregor, který prosazuje vystoupení Česka z Evropské unie.

Nechci těmto lidem brát jejich názor. Na něj mají plné právo. Avšak pozastavují se nad obsahem tohoto názoru.
Propána, což tito lidé nechtějí vidět a přiznat to, co se děje na Ukrajině, v Kyjevě, Mariopolu? Oni nevidí ta zvěrstva, kterých se (podle autorizovaných a ověřených videí) dopouštěli a stále dopouštějí vojáci Ruska?

Vysvětlením může být přízeň k Rusku. Proč by ne. Ale stejně - rusofilové by ztěží chtěli žít v Rusku, vždyť mnozí z této země nyní utíkají. Důvhod tam mají kolem 3 tisíc, základní mzdu 7 tisíc. Tak čemu vlastně fandit a ještě schvalovat Ruskou agresi na Ukrajině?

Foto titl.: ZŠ Na Dlouhém lán, Praha 6
Pexa 22-04-2022 11:23 1,327

Politika - související články

0 komentářů

Napsat komentář

G
  • Žádné komentáře nebyly zveřejněny.