Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.

Za otázku na tělo TV Nova Suchoně odvolala

KvidoKvido Přidáno před 2 letykoronavirus
Za otázku na tělo TV Nova Suchoně odvolalaObrovský přešlap nikoli moderátora, ale stanice TV Nova! Odvolala z moderování Televizních novin Petra Suchoně za jeho, prý neprofesionální otázku, na prezidenta lékařské komory k laxnímu dodržování protiepidemických opatření.
Prezidentovi lékařské komory Milanem Kubek v živém vysílání TV Nova hovořil mj. o nedodržování restriktivních opatření v rámci nouzového stavu. Když přišla řeč na farmářské trhy, moderátor Suchoň řekl: „Vytváříte pocit, že ten, kdo si koupí biomrkev na trhu, byť dodržel všechna opatření, může za to, že jsou přeplněné nemocnice a umírají lidé. Mně to trošku připomíná to vyjádření z jara, kdy někdo řekl, že sem covid zavlekli lyžaři.“
Otázka, moderátora (zřejmě po stížnosti Kubka) nadzvihla šéfy TV Nova natolik, že ho prostě "stáhli z obrazovky".
To mně připadá jako za tuhého Husákova socialismu (pracoval jsem v ČT do roku 1993).
Prostě, moderátor Petr Suchoň byl při rozhovoru s Kubkem tvrdý a neodbytný v otázce. Tedy takový, jaký má dobrý moderátor být. Dávat otázky "na tělo". Prostě, být přímý a očekávat přímou odpověď a ne "vyhýbku".
Proto, Petře, neber to jako osobní selhání, naopak!!! Držím pěsti! Jen škoda, že jsi se veřejně omlouval. Nebylo to třeba. Běž z TV Nova do jiné televize, patříš k nejlepším moderátorům televize v České republice.
Autor: Vícha Květoslav (Kvido)
Foto titl.: blesk.cz
Kvido 02-04-2021 16:22 1,340

2 komentáře

Napsat komentář

G
 • K
  No, ne!!!! Nechápu proč o tom píšete až teď, když je aféra stará několik měsíců (od října 2020)!! Někdu tu zaspal, že?
  Odpovědět - 03-04-2021 13:49:07
  • A
   Petr Pokorný
   Kam, když všechna masmédia dnes klečí před USA? Za bolševika jsme nesměli kritizovat bolševika, dnes zase opačně, zatímco největší svoboda je paradoxně v Rusku. Takže buď mít rovnou páteř, nebo rýpat dr.kou v zemi a peníze. Nic nového pod sluncem
   Odpovědět - 02-05-2021 18:37:16