Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.

Nakažených covidem přibývá, nouzový stav potřebujeme!

KvidoKvido Přidáno před 3 letykoronavirus
Nakažených covidem přibývá, nouzový stav potřebujeme!Hlavně opozice tvrdí v těchto hodinách, že nouzový stav v Poslanecké sněmovně nepotvrdí. Bláboli o tom třeba Benda (ODS), který neví o čem mluví. A to v situaci, kdy počty nakažených covidem stoupají, dnes přes 10 000 nakažených! Běžte se zeptat lidí!
Je to otřesné, jaké politiky v opozioci máme.
Na Bendu nemůžeme dát! Je to snad nejhorší politik v ČR. Vždyť Benda se několikrát postavil proti národu (šmírování, pokuty, restrikce apod.) a svým voličům.
Nouzový stát míní podpořit pouze ANO, ČSSD a dost! Odmítání začali komunisté (jde jim o zviditelnění v diskuzi) a následovali je TOP 09, Piráti, KDU-ČSL a částečně ODS, abychom věděli, kdo ponese zodpovědnost za případný (organizovaný) chaos!
Vícepremiér Hamáček už počítá s nejhorším, prohlásil: "Pokud by se hlasy pro další nouzový stav nenašly, je tu řešení, jak ho udržet. Tedy že by nouzový stav skončil, ale vláda by den po jeho skončení vyhlásila nový. Otázka je, zda by to v této situaci nefungovalo jako poslední záchranná brzda před nějakou katastrofou,"
Komunisté, vláda potřebuje pomoc, odložte nyní své požadavky a hlasujte pro prodloužení nouzového stavu!!!
Politici, zvažte, co činíte a neposlouchejte Pekarovou - Adamovou (TOP 09) a jí podobné kecaly. Vydržme aspoň dalších 14 dnů v nouzovém stavu!
Kvido 10-02-2021 11:10 3,062

0 komentářů

Napsat komentář

G
  • Žádné komentáře nebyly zveřejněny.