Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.

Martin Kupka jako tlučhuba?

KvidoKvido Přidáno před 4 lety
Martin Kupka jako tlučhuba?

Martin Kupka (ODS) se chce za každou cenu zviditelňovat. Jeho snaha se však v poslední době míjí cílem. Nevyšel mu post hejtmana. Řekl, že premiér straší koronavirem. Jak to vlastně je?


Nejvíce preferenčních hlasů mezi kandidáty v krajských volbách ve Středočeském kraji získal lídr kandidátky ODS Martin Kupka. Přesto je tu jedno ale.

Martin Kupka totiž před volbami 2020 velice naznačoval svůj zájem stát se novým hejtmanem. Avšak jeho ODS skončila za hnutím STAN, takže Kupka bude nakonec pouze náměstkem hejtmana. Strana neuspěla podle jeho představ ani v dalších krajích. Přesto považuje místopředseda strany volby za úspěch. Prostě za každou cenu míní držet prapor svých "bojovníků".

Před několika dny prohlásil Kupka v televizi názor v tom smyslu, že premiér A.Babiš lidi straší koronavirem. Nakonec se ukázalo, že varování premiéra Babiše a ministra zdravotnictví Prymuly bylo, a nadále je, oprávněné. Ke včerejšku (pátek 09.10.2020) vzrostl počet nakažených osob v České republice na rekordních 8618 lidí. Tudíž, nejvíc za jediný den od začátku pandemie v zemi a přes tři tisíce víc, než dosavadní maximum ze čtvrtka. V pátek zemřelo v souvislosti s koronavirem dalších 25 lidí!

Prostě, ať si milý čtenář udělá úsudek sám o výrocích pana Kupky.

Zdroj: ODS potvrdila... (Martin.Kupka)
Kvido 10-10-2020 09:52 2,058

0 komentářů

Napsat komentář

G
  • Žádné komentáře nebyly zveřejněny.