Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.

Covid-19; nakažení jsou také mladí lidé!

KvidoKvido Přidáno před 4 lety
Covid-19; nakažení jsou také mladí lidé!

Koronavir covid-19. Skutečně, v České republice je situace velice vážná! Včera bylo evidováno 5.394 nakažených osob!!! Alke pozor, odmítači. Nakažení jsou také mladí lidé!


Plošné testování? Dobrý nápad, ale podle mě technický nedořešený. Ono totiž spolehlivost testů je zatím, bohužel, málá. A logika? Klidně se může stát, a zřejmě se stává, že třeba druhý den můžete byt nakažení!

A pozor, v posledních týdnech narůstá také mezi mladými lidmi v České republice počet nakažených covidem-19!

Statistika ekonomického centra CERGE-EI v Praze uvedla již 30. července 2020, že "mladí lidé ve věku od 16 do 24 let mají výskyt nemoci v posledních týdnech víc než dvojnásobný oproti zbytku populace". Na tuto informaci naší epidemiologové nijak nereagovali. Až nyní, když nákaza koronaviru v ČR strmě stoupá.

Je proto nutné okamžitě mladým lidem připomínat, že také oni jsou nákazou covidu-19 ohrožení.

Křivky vykreslující vývoj nákazy v čase se tak u mladších ročníků poslední dobou stáčejí výrazně vzhůru. Jiným projevem je pokles průměrného věku nově nakažených. Teď klesá k 35 rokům, a je tak skoro o deset let nižší než při první vlně na jaře.

Foto titl.: CtiDoma.cz

Kvido 09-10-2020 14:35 2,198

Politika - související články

0 komentářů

Napsat komentář

G
  • Žádné komentáře nebyly zveřejněny.