Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.

Zájem o koryta je přednější?

KvidoKvido Přidáno před 4 lety
Zájem o koryta je přednější?Tak mě napadá, že čeští politici mají stále více zájem o své politické posty než o starosti spoluobčanů. Předseda ODS na Facebooku napsal: “Lepší premiér. Petr Fiala, chce porazit Babiše”. Prostě, v centru pozornosti má své koryto.
A pražská kavárna s havloidy kolem šéfredaktora Forum24 Pavla Šafra jásá, jak to bude krásné a výhodné pro ODS. Bude opravdu? Velmi pochybuji, že se Fiala stane premiérem!
Prostě, i když mám k premiérovi Babišovi některé zásadní výhrady (jak to je s jeho střetem zájmu), přesto oproti ANO ztrácí ODS u mě respekt. Zaznamenala kopance, jako vyloučení názorově nepohodlných členů. To se neodpoští a příznivci ODS si to zřejmě zapamatovali dobře.
Vyskakování pana profesora Fialy na post premiéra, dlouho před volbami, je poněkud směšné a ODS více škodí, než prospívá.
A vůbec už Fialovi neprospěl sobotní kongres ODS, i když byl opět zvolen předsedou.
Hrůza hruzouzcí pan Novotný, starosta s Prahy-Řeporyjí. P. Novotný, kandidát na prvního místopředsedu ODS měl projev a lítaly kurvy, piče, hovna a jebání... A ještě větší hrůza - delegáti Novotnému nadšeně tleskali. Tak, tohle má být opravdová strana pravice, která slovy Fialy má nyní přinést Česku změnu politiky? A přitom ODS kdysi byla lídrem koknzervativní pravice a nejsilnější stranou v zemi...
Kvido 18-01-2020 18:01 2,367

0 komentářů

Napsat komentář

G
  • Žádné komentáře nebyly zveřejněny.