Blog

Sportovní redaktorka z ČT šíří nenávist

K
Kvido Přidáno 5 měsíců před
Sportovní redaktorka z ČT šíří nenávist Podle Tomia Okamury, jedna paní sportovní redaktorka České televize z Prahy napsala na svůj profil tweet, že „lidé ze severní Moravy nejsou moc chytří“. A dodala, že „lidé na severní Moravě jsou plní nenávisti“. Zřejmě proto, že mj. v tomto regionu podporují prezidenta Zemana. Schválně autorku těchto slov nejmenuji, protože člověk, který takto argumentuje ztratil nejen slušnost, nýbrž i soudnost a rozumné uvažování, když chce měřit rozum svých spoluobčanů!!!

Jakým právěm "paní rozumná"? Ponižujete lidi z Ostravska a nálepujete je, že nejsou moc chytří? Vy máte nějaký přístroj, který hromadně diagnostikuje rozum občanů v regiónu? Či jste přebrala názor socialistických politiků za Husáka, kteří většinou tvrdili, že Ostraváci jsou méně cenní a i když jim byli prospěšní svoji těžkou práci. Protože dřeli v dolech, abyste i v Praze měli čím topit doma a ve fabrikách? Takže přemyšlejte! Nepěstujte jedinou "pravdu" sluničkářů a netvrďte o lidech severní Moravy, že jsou "plní nenávisti", když podporuji prezidenta Miloše Zemana. To vy jste paní sportovní redaktorko z ČT člověkem, který tu nenávist šíří!!!

O nás Kvido

Já jsem Hlavní administrátor těchto webových stránekPřihlásil jsem se na tuto stránku dne 08.01.20. . Provozuji rovněž další webové stránky na adrese http://www.nekecamweb.cz.

0 komentářů

Zanechat komentář

Přihlaste se, abyste mohli zveřejnit komentář.
  • Žádné komentáře nebyly zveřejněny.